Na Křížení cest
Menu
Bydlení s duší venkova
Výhody města na dosah
&
navrženo

Kousek za městem. V obci s bohatou vybaveností. V kultivovaném prostředí navrženém v duchu tradiční české vesnice tak, aby umožňovalo plnohodnotný život a rozvoj sousedských vztahů. O ideálním bydlení už nemusíte snít. Vítejte Na Křížení cest.

Projekt přirozeně zdravé vesnice 21. století

Harmonické prostředí pro plnohodnotný život

Na Křížení cest je místo pro ty, kdo nechtějí jen přespávat v satelitu, ale naplno žít v menší obci. V moderní zástavbě tvořené s respektem k lokalitě a důrazem na udržitelnost. 

V čem je projekt výjimečný?

Dům, kde má vše svoje místo

Zastáváme názor, že architektura má sloužit lidem. A slouží jedině tehdy, když i nejmenší detail odpovídá vašim potřebám. V domech Na Křížení cest nenajdete metr nevyužitého prostoru. Své místo v nich má i lžíce na boty. 

Vysoký standard bydlení

Na dohled od Plzně, se všemi základními službami přímo v obci

Škola, školka, lékaři, pošta, kadeřník, kavárny, restaurace.... Ve Vejprnicích snadno vyřídíte vše, co je potřeba. Do sousední Plzně je to navíc jenom přes les.

Doprava

vlaková zastávka 800m
příměstský autobus provozovaný obcí

Centrum Plzně 10 minut

10 min autobusem, 12 min vlakem / autem

OC Borská pole 7 minut

7 min autem

Napojení na dálnici D5 3 minuty

3 min nejbližší nájezd
50 minut na okraj Prahy
120 minut do Norimberka

Skvělé místo pro život

Novinky o projektu

Výstavba rodinných domů Na Křížení cest pokračuje. Podívejte se na aktuální foto ze stavby

Výstavba rodinných domů Na Křížení cest pokračuje! Nyní pracujeme na inženýrských sítích vodovodu a kanalizace. Připravujeme také výrobu vodojemu, který bude zásobovat pitnou vodou nejen domy Na Křížení cest, ale posílí tlak v širším okolí projektu.

Více uvidíte ve fotogalerii v tomto odkazu 👉 https://www.facebook.com/nakrizenicest/posts/pfbid02EfVFBtXWKfdZRrR3RdbefScFaBSbJDfqpgJjQQxA2FUbNfewULcYRnLiVoKxZns4l

O položení základního kamene si přečtěte více v článku na Plzeňském deníku

Zástupci společnosti LoopWay a Ateliéru k světu položili základní kámen rodinných domů Na Křížení cest. O události a samotném projektu informovali v ➡️ Plzensky.denik.cz, článek najdete v tomto odkazu: https://pr.denik.cz/doporucujeme/ve-vejprnicich-zacala-vystavba-moderniho-primestskeho-bydleni-na-krizeni-cest-20.html

Položili jsme základní kámen rodinných domů Na Křížení cest

Stavba rodinných domů Na Křížení cest je v plném proudu! 

Jsme moc rádi, že mohl Richard Myslivec a Petr Vomastek ze společnosti LoopWay společně s Jakubem Marešem a Janem Retem z Ateliéru k světu položit základní kámen našeho projektu a oficiálně jsme tak zahájili výstavbu téměř 40 domů.

Podívejte se na fotogalerii ze včerejší události v tomto odkazu: https://www.facebook.com/loopway.cz/posts/303545671973199

Napište
Zavolejte